Björn Forsman Tema

432923

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Grenverk, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 83x95 cm; oramad
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

smärre färgbortfall

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (15 bud)
3020975
3026366
950
3020975
900
3026365
850
3020975

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.