Björn Forsman Tema

432922

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Stilleben, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 53x60 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (21 bud)
3028540
2 400
3028543
3028540
3028539
1 900
3028535
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.