Björn Forsman Tema

432920

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Kläder på tork, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 74x62 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

mindre färgbortfall

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (8 bud)
3028496
650
3028519
600
3028496
550
3028472
500
3028015
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.