Oljemålning 1700-tal kopia efter Bassano

432919

JACOPO BASSANO, (1700-tal) kopia efter, Konungarnas tillbedjan, olja på duk, 97x134 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Budhistorik (16 bud)
3007716
15 000
3007715
14 500
3007714
14 000
3007713
13 500
3007711
13 000

Slutpris SEK:
15 000
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer