Oljemålning 1700-tal kopia efter Bassano

432919

JACOPO BASSANO, (1700-tal) kopia efter, Konungarnas tillbedjan, olja på duk, 97x134 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Budhistorik (16 bud)
3007716
15 000
3007715
14 500
3007714
14 000
3007713
13 500
3007711
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.