Björn Forsman Tema

432918

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Figurkomposition, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 76x103 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik

2017-01-25 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.