Björn Forsman Tema

432917

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Kustlandskap, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 66x75 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (4 bud)

3028504
450
3028016
3027848
3016722

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.