Björn Forsman Tema

432916

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Rymdfärd, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 80x74 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (1 bud)

3028084
2017-01-25 06:26:54

2017-01-25 kl 11:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.