Bordslampa Tuben

432913

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, svart plast, höjd ca 39, längd 84 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor, Design

Hylla 5

Bordslampa Tuben

Budhistorik (6 bud)
3005341
550
3002411
500
3002698
450
3002411
3001321

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.