Jardinjär

432912

JARDINJÄR, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, med glasinsats, nysilver, bredd 48 cm

Visst slitage, en bottenplatta lös

Diverse, Metall

Monter 7

Jardinjär

Budhistorik (24 bud)
3005985
3005967
3005983
1 900
3005967
1 800
3005981
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer