Oidentifierad konstnär

432911

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinna framför eldstad, daterad 1929, olja på duk, 55x38 cm

Fack 22

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (7 bud)
3005758
600
3005332
550
3005546
500
3005332
450
3005545

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.