Oidentifierad konstnär

432911

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kvinna framför eldstad, daterad 1929, olja på duk, 55x38 cm

Fack 22

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (7 bud)
3005758
600
3005332
550
3005546
500
3005332
450
3005545

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer