Oljemålning Tom Fahlroth

432890

TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980):Landskap, signerad, olja på duk, ca 85x42 cm

Ändringar/tillägg

Fack 39

Oljemålning Tom Fahlroth

Budhistorik (11 bud)
3004730
3004650
3004729
950
3004650
900
3004596
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.