Oljemålning Tom Fahlroth

432890

TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980):Landskap, signerad, olja på duk, ca 85x42 cm

Ändringar/tillägg

Fack 39

Oljemålning Tom Fahlroth

Budhistorik (11 bud)
3004730
3004650
3004729
950
3004650
900
3004596
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer