Akke Hugh Malmeström

432887

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): ''Kantsbergs Fäbodar Gesunda'', signerad och daterad A.K. Malmeström, -51, olja på pannå, ca 38x45 cm

Fack 13

Akke Hugh Malmeström

Budhistorik

2017-01-11 kl 17:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.