Carl Eric Nyman oljmålning

432886

CARL-ERIC NYMAN (1900-tal): Kustlandskap med hus, signerad C.E Nyman, olja på duk, ca 46x69 cm

Tavelvagn 15

Carl Eric Nyman oljmålning

Budhistorik (13 bud)
2999338
900
2999207
850
2998744
2999206
750
2998744
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.