Figurscen oljemålning

432885

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Notre Siuer Jean R Thon, olja på duk, ca 47x70 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Figurscen oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3004174
2 800
2997118
2 600
3004173
2 600
2997118
2 400
2997722

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer