Figurscen oljemålning

432885

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Notre Siuer Jean R Thon, olja på duk, ca 47x70 cm

Uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Figurscen oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3004174
2 800
2997118
2 600
3004173
2 600
2997118
2 400
2997722

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.