Johann Holmstedt oljemålning

432882

JIOHANN HOLMSTEDT (Norge, 1851-1929): Norskt fjordlandskap, signerad J Holmstedt, olja på duk, ca 73x99 cm

Dukskada, hål, krackelerad

Konst, Äldre måleri

Johann Holmstedt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2996148
1 600
3005118
2996148
1 400
2997837
1 300
2996148

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.