Oljemålning

432881

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad BLA, daterad ā tergo 1966, olja på duk, ca 53x62 cm

Fack 46

Oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3005063
1 700
3005062
1 600
3005061
3005058
1 400
3005056
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.