Marc Chagall

432880

MARC CHAGALL (1887-1985): ''Nature Morte au Grand Oiseau'', signerad och numrerad 19/50, etsning, ca 22x17 cm

Rum 4

Marc Chagall
Budhistorik (20 bud)
3005136
9 400
3005132
9 200
3005125
9 000
3005124
8 800
3005122
8 600

Slutpris SEK:
9 400
948 EUR, 1 126 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.