Marc Chagall

432880

MARC CHAGALL (1887-1985): ''Nature Morte au Grand Oiseau'', signerad och numrerad 19/50, etsning, ca 22x17 cm

Rum 4

Marc Chagall
Budhistorik (20 bud)
3005136
9 400
3005132
9 200
3005125
9 000
3005124
8 800
3005122
8 600

Slutpris SEK:
9 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer