Yngve Gamlin

432879

YNGVE GAMLIN (1926-1995): Figurskiss, blandteknik, signerade och daterad -57, ca 35x20 cm

Något gulnad

Fack 43

Yngve Gamlin
Budhistorik (2 bud)

3004328
3000539

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.