Bert-Håge Häverö litografi

432878

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtelje, signerad och daterad Bert Håge Häverö 79, numrerad 62/360, färglitografi, ca 36x46cm

Tavelvagn 15

Bert-Håge Häverö litografi
Budhistorik (13 bud)
3004414
850
3004135
3004413
3004135
750
3004412
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.