Hans Norsbo etsning

432875

HANS NORSBO (1897-1955): Motiv från Falun, signerad och daterad Hans Norsbo 1949, etsning, ca 21x17 cm

Fack 35

Hans Norsbo etsning

Budhistorik (15 bud)
3004586
3003851
3004585
3003851
3003772
750

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.