Ellinor Taube oljemålning

432873

ELLINOR TAUBE (1930-1998): Blommor i fönster, signerad, olja på duk, ca 70x57 cm

Fack 39

Ellinor Taube oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3005194
2 400
3005004
3005004
3005193
1 900
3005004

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.