Stig Borglind etsningar

432872

STIG BORGLINND (1892-1965): (2), "Junikväll" samt "Sommarmorgon", signerade Stig Borglind samt en numrerad 75/75, etsning, ca 24x28 respektive 19x19 cm

Fack 14

Stig Borglind etsningar

Budhistorik (17 bud)
3004707
3004628
3004314
3004313
950
3004312
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer