Stig Borglind etsningar

432872

STIG BORGLINND (1892-1965): (2), "Junikväll" samt "Sommarmorgon", signerade Stig Borglind samt en numrerad 75/75, etsning, ca 24x28 respektive 19x19 cm

Fack 14

Stig Borglind etsningar

Budhistorik (17 bud)
3004707
3004628
3004314
3004313
950
3004312
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.