Axel Fridell etsning

432871

AXEL FRIDELL (1894-1935): Albert Embankment (Lambeth Palace), signerad A. Fridell, etsning, London 1926, ca 15x20 cm

Fack 20

Axel Fridell etsning

Budhistorik (12 bud)
3004396
3004068
3004394
3004068
1 900
3004393
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.