Bertil Håge Häverö

432870

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrskär, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 106/310, färglitografi, ca 37x44cm

Fack 28

Bertil Håge Häverö
Budhistorik (16 bud)
3004535
950
3004526
900
3004406
850
3004138
3004405

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.