Oidentifierad konstnär

432869

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, singerad och daterad Hiroki -76, blandteknik på aluminium, ca 72x69 cm

Tavelvagn 32

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

3004419
2017-01-11 12:16:27

2017-01-11 kl 16:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.