Lennart Nyström färglitografi

432868

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Komposition, signerad Lennart Nyström, 53/95, färglitografi, ca 79x59 cm

Fack 39

Lennart Nyström färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3003487
2017-01-10 18:27:37

2017-01-11 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.