Eric Hallström oljemålning

432866

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Franskt landskap, signerad E.G. Hallström, olja på duk, ca 39x56 cm

Fack 3

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2997449
3004977
1 900
2997449
1 800
3004870
1 700
2997449
1 600

Slutpris SEK:
182 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.