Torsten Dahl

432863

TORSTEN DAHL (1900-tal): ''Molnet I'', signerad, olja på pannå, ca 19x27 cm

Fack 32

Torsten Dahl

Budhistorik (18 bud)
3005153
2 400
3005173
3005153
1 800
3005171
1 700
3005153
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.