Sideboard teak

432861

TAGE OLOFSSON, Ulferts, 1960-tal, sideboard i teak, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, mitten lådan med fack, höjd ca 88, 183x42,5 cm, nyckel finns

Smärre slitage, repor, märken och mindre fanerskador

Möbler, Design

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (6 bud)
3003886
2 600
3003128
2 400
3003111
2998485
2996788
550

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.