Lennart Ny

432860

LENNART NYSTRÖM (född 1944): (3), signerad Lennart Nyström, numrerade 141/250, 137/250, 137/250, färglitografier, vardera ca 28x19,5 cm

Fack 47

Lennart Ny

Budhistorik (15 bud)
3004181
950
3003476
900
3004180
900
3003476
850
3004179

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.