Albert Johansson färglitografi

432856

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -76, P.T. färglitografi, ca 37x49 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (12 bud)
3004153
750
3004622
700
3004153
650
3003669
600
3004152
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.