Mirjam Vainio

432854

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Städer", signerad och daterad -63, olja på duk, ca 30x44 cm

Fack 35

Mirjam Vainio

Budhistorik (11 bud)
3004647
1 400
3004117
1 300
3004646
3004117
850
3003748

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.