Mirjam Vainio

432852

MIRJAM VAINIO (1917-2011): Landskap, signerad, olja på duk, ca 24x33 cm

Fack 35

Mirjam Vainio

Budhistorik (11 bud)
3004634
750
3004632
700
3004630
650
3004629
600
3004627
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.