Mirjam Vainio

432851

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Paradiset", signerad och daterad -65, olja på duk, ca 33x37 cm

Fack 50

Mirjam Vainio

Budhistorik (8 bud)
3004864
650
3004703
600
3004677
550
3004663
500
3003939
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.