Albert Johansson färglitografi

432849

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Konnexion 120", signerad och daterad Albert Johansson -75, P.T. färglitografi, 42x52 cm; oramad

Fack 24

Budhistorik (7 bud)
3004625
600
3004798
550
3004625
500
3004512
450
3004495

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.