Jonas Lindkvist Sportmemorabilia

432848

JONAS LINDKVIST (född 1967): "Synchro" signerad och numrerad Jonas Lindkvist 1/10, fotografi på FineArt-papper från Hahnemüle (arkivbeständigt), bildmått 40x60 cm;

BILDTEXT:
Det franska laget startar sitt program under Masters-VM i konstsim i Göteborg 2010. Konstsim eller Synchronized swimming är en stor internationell sport där både teknik och artistiskt utförande bedöms med poäng.

Oramad

Konst, Fotografi

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik (24 bud)
3003040
4 200
3003033
3003033
3 800
3003031
3 600
3003031
3 200

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer