Jonas Lindkvist Sportmemorabilia

432848

JONAS LINDKVIST (född 1967): "Synchro" signerad och numrerad Jonas Lindkvist 1/10, fotografi på FineArt-papper från Hahnemüle (arkivbeständigt), bildmått 40x60 cm;

BILDTEXT:
Det franska laget startar sitt program under Masters-VM i konstsim i Göteborg 2010. Konstsim eller Synchronized swimming är en stor internationell sport där både teknik och artistiskt utförande bedöms med poäng.

Oramad

Konst, Fotografi

Rum 9, Vagga 3

Budhistorik (24 bud)
3003040
4 200
3003033
3003033
3 800
3003031
3 600
3003031
3 200

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.