Alexandre Fassianos

432847

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Kärlekspar, signerad A Fassianos, 78/90, färglitografi, ca 50x65 cm

Fack 39

Alexandre Fassianos
Budhistorik (5 bud)
3005248
1 400
3005138
1 300
2999713
2996041
2995992

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.