Miniatyrer Söderberg Eliasson

432843

ELSA SÖDERBERG, miniatyrer, 18 st, stengods, glaserade, monogramsignerade ES; höjd ca 2-7 cm, PER ELIS ELIASSON, miniatyrer, 10 st, burk med lock, stengods, glaserade, signerade Per Elis, höjd ca 2-7 cm

Medföljande 3 naggade miniatyrer signerad ES

Keramik/Porslin

Monter 5

Miniatyrer Söderberg Eliasson

Budhistorik (13 bud)
3004171
850
3004162
3004027
750
3004009
700
3004026
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer