Bengt Lindström

432840

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition signerad Lindström, 18/150, färglitografi, ca 55x76 cm

Fack 45

Bengt Lindström
Budhistorik (17 bud)
3004905
3004814
3004904
950
3004814
900
3004792
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.