Ulf Greder färglitografi

432831

ULF GREDER (född 1949): "Virginia Waters Roc", signerad Ulf Greder, numrerad 316/360, bladstorlek ca 55x65 cm

Fack 32

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (5 bud)
3004911
500
3004907
450
3004910
3004907
3004176

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.