Ulf Greder färglitografi

432830

ULF GREDER (född 1949): 'Mozart K 516', signerad Ulf Greder, numrerad 172/360, bildyta ca 52x62 cm

Fack 32

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3004417
550
3003194
500
3000071
450
2998842
2996232

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.