Skåp

432829

SKÅP, med fasettslipad spegelglas, fanerade med valnöt,1800-talets slut, invändigt med hyllplan, underdel med låda, höjd ca 194, 89x59 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 11

Skåp

Budhistorik (50 bud)
3005084
8 600
3005086
8 400
3005084
8 000
3005082
7 800
3005080
7 600

Slutpris SEK:
8 600
782 EUR, 903 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.