Matgrupp gustaviansk stil

432826

MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 2 stolar med textilklädd sits samt bord med ilägsskiva, mått bord höjd ca 72, 120-170x80 cm

Bruksslitage, skiva med vissa fläckar

Rum 10

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3008542
3003387
3003386
1 700
3003385
1 400
3002899

Slutpris SEK:
200 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.