Matgrupp gustaviansk stil

432826

MATGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 2 stolar med textilklädd sits samt bord med ilägsskiva, mått bord höjd ca 72, 120-170x80 cm

Bruksslitage, skiva med vissa fläckar

Rum 10

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3008542
3003387
3003386
1 700
3003385
1 400
3002899

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer