Kuverttallrikar teak Danmark

432821

KUVERTTALLRIKAR, 4 st., teak, Danmark, 1900-talets mitt, brännmärkta, diameter ca 29 cm

Bruksslitage

Diverse

Kuverttallrikar teak Danmark

Budhistorik (7 bud)
3000657
600
3000410
550
3000656
500
3000410
450
3000655

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.