Kuverttallrikar teak Danmark

432821

KUVERTTALLRIKAR, 4 st., teak, Danmark, 1900-talets mitt, brännmärkta, diameter ca 29 cm

Bruksslitage

Diverse

Kuverttallrikar teak Danmark

Budhistorik (7 bud)
3000657
600
3000410
550
3000656
500
3000410
450
3000655

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer