Karl Axel Persson färglitografi

432820

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -77, 245/375, färglitografi, ca 28x41 cm

Fack 1

Budhistorik (12 bud)
3004811
3004205
750
3004810
750
3004205
650
3003762
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.