Ulf Gripenholm färglitografi

432819

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm, EA III/XV, färglitografi, bladmått ca 38x44 cm

Tavelvagn 32

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3004835
750
3004658
700
3004658
600
3001368
550
3001368

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.