Eva Zettervall oljemålning

432816

EVA ZETTERVALL (född 1941): Lumière rouge, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 150x130 cm

Rum 9

Eva Zettervall oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3005085
2 800
3005083
2 600
3005077
2 400
2999939
3005076

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.