Gudrun Westerlund oljemålning

432813

GUDRUN WESTERLUND (född 1953): Figurer i rött, signerad och daterad Gudrun Westerlund -06, olja på duk, ca 135x66 cm, oramad

Rum 9

Gudrun Westerlund oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3004853
3004851
2 800
3004846
2 600
3004849
2 400
3004846

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.