Edwin Thomas Roberts oljemålning

432800

EDWIN THOMAS ROBERTS (1840-1917): "Skomakaren", signerad Edwin Roberts, olja på duk, ca 56x43 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (11 bud)
3004943
12 000
3003744
11 500
3003742
10 000
2998233
7 000
2996630
6 200

Slutpris SEK:
12 000
1 091 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.