Edwin Thomas Roberts oljemålning

432800

EDWIN THOMAS ROBERTS (1840-1917): "Skomakaren", signerad Edwin Roberts, olja på duk, ca 56x43 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (11 bud)
3004943
12 000
3003744
11 500
3003742
10 000
2998233
7 000
2996630
6 200

Slutpris SEK:
12 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer