Lennart Jirlow litografi

432796

LENNART JIRLOW (född 1934): Stilleben med blommor och frukter, signerad L Jirlow, 377/400, färglitografi, ca 54x38 cm

Fack 54

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (5 bud)
3004033
1 600
3004203
3004033
1 400
3003076
2996015

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.